Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Czyszczenie dywanów i tapicerek

Czyszczenie dywanów KrakówDo czyszczenia dywanów stosujemy kilka różnych technologii. Czasem oczekiwania naszych klientów są nie do zrealizowania ze względu na duże zużycie dywanu lub wykładziny dywanowej.

Aby uniknąć nieporozumień wykonujemy oględziny następnie doczyszczamy fragment powierzchni. Po takim teście dobrze jest odczekać 24 godziny aby po wyschnięciu ocenić efekt wykonanej pracy.

Może się okazać, że lepiej kupić nowy dywan niż doczyszczać stary. Plamy po kawie, czerwonym winie mogą być trwałym uszkodzeniem i usunięcie ich może okazać się niemożliwe.

Warto jednak wspomnieć, że proces prania dywanu (odkurzenie z użyciem turbo szczotki, pranie na wilgotno lub sucho) jeśli nawet nie da mam efektu "nowego dywanu", to na pewno usunie dużą ilość brudu, kurzu i drobnoustrojów (np. roztocze), dzięki czemu będzie się nam lepiej oddychać. W pomieszczeniach biurowych dobrze jest w/w operacje wykonywać pod nieobecność pracowników tak, aby po wyschnięciu można było dobrze wywietrzyć pomieszczenie.