Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Ptasia Grypa zwalczamy i odkażamy

W zwalczaniu ptasiej grypy niezbędna jest znajomość INSTRUKCJI GŁÓWNEGO LEKARZA WETERYNARII dotycząca sposobu oczyszczania i odkażania pomieszczeń w których przebywały ptaki zakażone wysoce zjadliwą grypą. Przestrzeganie wymogów BHP przez zespół wykonujący w/w zabiegi jest niezbędne, aby zachować zdrowie swoje i osób z którymi mamy styczność.

Wyróżnia się dwa rodzaje odkażania; wstępne, przeprowadzane po usunięciu drobiu oraz jego zwłok z gospodarstwa, oraz odkażanie ostateczne, po oczyszczeniu, przed uznaniem ogniska tej choroby za wygasłe.

Zalecane preparaty biobójcze to np.: RAPIDYNA, LICOSIL OXY, VIROCID), Sprzęt ochrony osobistej dla zespołu wykonującego odkażanie to: maska całotwarzowa, kombinezon ochronny, rękawice ochronne,ochraniacze na buty.

Maska całotwarzowa SUNDSTROM daje duży komfort pracy przez kilka godzin, szyba nie paruje, szczelność pozwala na swobodne oddychanie.

Do odkażania dużych pomieszczeń gospodarczych opryskiwacz spalinowy SOLO POTR przy pracy ciągłej przez kilka godzin jest niezawodny. Pył, kurz, niska temperatura, duża wilgotność mu nie przeszkadzają. Po wykonanych zabiegach konieczne jest przeprowadzenie kwarantanny każdej z osób zespołu wykonującego odkażanie, umycie i odkażenie sprzętu oraz samochodów (szczególnie kół).

Nasza firma sprawnie i skutecznie wykonuje wspomniane usługi, przeprowadziliśmy zabiegi w około 500 gospodarstwach. Polecamy nasze usługi, zachęcamy do kontaktu w razie pytań.