Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Aktualności

Mrówki atakują! Skuteczne zwalczanie mrówek i usuwanie pluskiew

Co jakiś czas w blokach mieszkalnych, na kilku kondygnacjach mogą pojawiać się mrówki faraona. Ich obecnośc jest uciążliwa, powoduje straty i uszczerbek na zdrowiu. Likwidacja insektów musi być skuteczna i całkowita. Dobrze jest wyśledzić drogi, którymi się poruszają i umieścić tam pojemniki z trutką pokarmową. Mrówki pobiorą napotkaną substancję i zabiorą do gniazd, co gwarantuję pozbycie się ich na dłużej.

Komary i kleszcze

Wiosną powraca problem komarów i kleszczy. Komary należą do uciążliwych i nielubianych insektów. Choć występujące na terenie polski komarowate nie przenoszą chorób, ich ukąszenia są bolesne i mogą powodować alergie. Szczególnie aktywne są w środowiskach wilgotnych, ze zbiornikami wodnymi. Kleszcze choć mniej zauważalne, są bardziej niebezpieczne, przenoszą wiele poważnych chorób takich jak borelioza, czy kleszczowe zapalenie mózgu. Występują w lasach, na łąkach i w przydomowych ogródkach. Gdy zaczyna robić się cieplej, ryzyko wystąpienia insektów w naszych domach i ogrodach się zwiększa.

Zwalczanie świerzbu

Od lat skutecznie zajmujemy się usuwaniem i zwalczaniem świerzbu. Wykonaliśmy wiele prac na terenie Krakowa i nie tylko, skutecznie unieszczkodliwiając świerzb i zapewniając bezpieczny powrót lokatorów.

Czyszczenie i dezynfekcja wewnętrznych powierzchni zbiorników wody zdemineralizowanej

W ostatnich dniach zakończyliśmy czyszczenie i dezynfekcję pięciu zbiorników wody zdemineralizowanej. Praca wymagała kilku operacji.

  • Sprawdzenie stanu czystości mikrobiologicznej powierzchni wewnętrznej oraz ujęcia wody do zabiegów czyszczenia i dezynfekcji.
  • Następnie czyszczenie wewnętrznej powierzchni do wysokości 12m preparatami myjącymi i odkamieniającymi.

Deratyzacja w Krakowie

Czy w miesiącach jesienno-zimowych w twoim lokalu pojawiły się myszy lub inne gryzonie? Nie mogłeś sobie z nimi poradzić? Nie ty jeden doświadczyłeś tego problemu.

Pojawienie się szkodników w obiektach gastronomicznych jest kłopotliwe dla właścicieli z wielu względów. Szkody magazynach, niszczenie produktów, czy elektroniki, zostawianie odchodów, względy estetyczne, a co za tym idzie utrata klientów. Wszystko to niesie duże straty finansowe. Niestety w chłodniejszych miesiącach gryzonie chronią się w obiektach, szukając pożywienia. Źle uszczelnione budynki to dla nich okazja, by dostać się do wnętrza.

Usuwanie szkód po zalaniu z rury kanalizacyjnej

Nasza firma wykonuje kompleksowe czyszczenie i likwidację szkód po zaladniu z pękniętej lub nieszczelnej rury kanalizacyjnej. Jeśli Twoja piwnica została zalana możemy rozwiązać ten problem. Nasza firma wykonała kompleksowe czyszczenie pomieszczeń zalanych z powodu pękniętej rury kanalizacyjnej.

Szkolenia z systemu GHP, GMP, HACCP

Nowe usługi w ofercie naszej firmy. Szkolenia systemu GHP, GMP, HACCP

Pluskwy w Krakowie

W związku ze wzrostem ruchu turystycznego, obserwujemy zwiększoną aktywność pluskiew w motelach, hotelach, mieszkaniach prywatnych. Są to pasożyty wyjątkowo uciążliwe i odporne na działanie większości środków chemicznych.

Sprzątanie gabinetów medycznych

Wykonywanie czynności porządkowych w gabinetach stomatologicznym skłoniło nas do opracowania wewnętrznej procedury dla naszych pracowników. Zapraszamy wszystkie gabinety z Krakowa i okolic do skorzystania z usług sprzątania gabinetów medycznych, stomatologicznych, przychodni, itp.

Gady, płazy - żmije atakują

W obiektach przemysłowych wybudowanych w pobliżu łąk i lasów dużym utrudnieniem są szkodniki:
gryzonie, płazy i gady. Brak szczelności powoduje dostanie się ich do kanałów z kablami
elektrycznymi, światłowodami.

Zwalczanie kleszczy i odkomarzanie Kraków

W tym roku pogoda wyjątkowo sprzyja rozwojowi komarów – duża wilgotność w połączeniu z wysoką temperaturą powietrza to idealne warunki do rozwoju tych owadów, które swoją obecnością skutecznie potrafią zepsuć popołudniowy pobyt w ogrodzie, czy wieczorny spacer po parku.

Dezynfekcja i sprzątanie popowodziowe

Intensywne opady deszczu, jakie nawiedziły m.in. południową część Polski są przyczyną licznych podtopień, a woda nierzadko pozostawiła spory bałagan.

Zwracamy uwagę na potrzebę dezynfekcji zalanych obiektów, ponieważ stojąca woda jest siedliskiem wielu zagrożeń (owadów itp.).

Sprzątanie po pożarze

Usługa sprzątania po pożarze w laboratorium chemicznym wymagała kilku operacji: zebranie i odkurzenie proszku gaśniczeg, przetarcie na wilgotno wszystkich elementów i aparatury spektroskopowej, transport i utylizacja powstałych odpadów.

Wiosenna deratyzacja 2013

Za oknem coraz cieplej, co przypomina nam o zbliżającej się wiośnie. Przy tej okazji chcielibyśmy przypomnieć również o obowiązkowej wiosennej deratyzacji, która rozpoczyna się 20 marca i obowiązuje do 20 kwietnia.

Mycie okien w Krakowie

W ostatnich dniach firma „DDD Czystość” wykonała usługę mycia okien i powierzchni szklanych w kilku krakowskich biurach. Prace polegały na czyszczeniu, często trudno dostępnych okien.

Obowiązkowa jesienna deratyzacja

W dniu dzisiejszym, zgodnie z art. 21 Uchwały Nr C/1011/06 Rady Miasta Krakowa z dnia 25 stycznia 2006 roku w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej Kraków, rozpoczyna się okres obowiązkowej jesiennej deratyzacji.

Deratyzacja w budynku stacji transformatorowej

Dnia 3.09.2012 Firma DDD Czystość wykonała usługę deratyzacji budynku stacji transformatorowej.

Szkolenia BHP - zbliża się rok szkolny!

Zbliża się rok szkolny! Pamiętaj o szkoleniach okresowych BHP!

Dla pracowników oświaty szkolenia okresowe BHP przeprowadzamy na bieżąco.

Czyszczenie ekranu akustycznego opery

W dniach 25-27.07.2012 firma DDD Czystość wykonała usługę czyszczenia ekranu akustycznego w budynku opery. Usługa polegała na jego odkurzeniu oraz umyciu.

Czyszczenie i dezynfekcja komory odpowietrzającej dla MPC Kraków

Dnia 12.07.2012 firma DDD Czystość wykonała usługę dla MPC w Krakowie polegającą na wyczyszczeniu i dezynfekcji komory odpowietrzającej.

Zwalczanie mrówek Kraków

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług zwalczania mrówek, które szczególnie w okresie wysokich temperatur wykazują dużą aktywność.

Odkomarzanie Kraków - zwalczanie i odstraszanie komarów

Rozpoczął się sezon urlopowy. Wielu z nas spędza go w przydomowych ogrodach i na działkach. Niestety odpoczynek może być utrudniony ze względu na obecność komarów, które często pojawiają się w takich miejscach, pełnych roślinności i zacienionych miejsc.

Renowacja posadzki kaplicy kościoła

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami wykonanymi w trakcie procesu renowacji posadzki kaplicy kościoła.

Ozonowanie - skuteczny i bezpieczny sposób walki z drobnoustrojami

Ozonowanie jest jedną z najlepszych i skutecznych form odczyszczenia zabrudzonej klimatyzacji i wentylacji. Ozonowanie to szeroko pojęta sterylizacjia - całkowite zniszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników w celach antyseptycznych, dla konserwacji żywności, dezynfekcji itp.

Sprzątanie gabinetów medycznych i przychodni lekarskich

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i jesteśmy w stanie podjąć zadanie sprzątania gabinetów medycznych i przychodni lekarskich w Krakowie i okolicy.

Odkomarzanie i zwalczanie kleszczy Kraków - DDDczystość

Jeśli zadbamy o to aby w naszych posesjach, ogródkach , ogrodach i parkach odstraszyć i zniszczyć komary, kleszcze itp. pasożyty to nie będziemy narażeni na ukoszenie i przykre dolegliwości. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w tych zabiegach, wykonujemy odkomarzanie i zwalczanie kleszczy w Krakowie oraz okolicach.

Zwalczanie mrówek Kraków - mrówki atakują na wiosnę

W wielu obiektach obserwujemy nasilenie występowania mrówek, związane ze zbliżającym się okresem letnim. Na zewnątrz budynku, pomiędzy płytkami betonowymi, w szczelinach elewacji - zakładają swoje gniazda. Z zewnątrz przedostają się szczelinami do środka niszcząc produkty spożywcze i inne.

Akcja Wiosennej Deratyzacji 2011

Jak co roku, z nastaniem wiosny, zgodnie z zaleceniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie, w okresie 20.03. – 20.04. przeprowadzamy u naszych klientów akcję wiosennej deratyzacji.

Renowacja posadzki marmurowej w Lipnicy Murowanej

W lutym 2011 wykonaliśmy renowację posadzki marmurowej w kościele pw.Sw.Andrzeja w Lipnicy Murowanej.

Renowacja polegała na wyrównaniu nierówności posadzki przez szlifowanie jej dyskami metalowymi o kilku gradacjach. Proces ten wymaga dużej wprawy w operowaniu maszyną a także znajomości marmuru gdyż jego ścieralność (twardość) jest rożna w zależności od miejsca pochodzenia, koloru i złoża.

Sprzątanie pobudowlane na stadionie w Krakowie

Firma DDD Czystość z dumą informuje Państwa, że w okresie od 5 sierpnia do 24 września 2010 roku wykonywała zlecenie polegające na pracach porządkowych i sprzątaniu pobudowlanym na jednym z Krakowskich stadionów. Praca jaką musieliśmy wykonywać na stadionie wymagała od nas ogromnego zaangażowania oraz użycia złożonej technologii. Używaliśmy również szerokiego arsenału środków chemicznych oraz technicznych.

Sprzątanie po powodziowe

Powódź dotknęła nas i przyniosła wiele szkód. Jednak zostawiła za sobą wiele nieczystości i zagrożeń (owadów, bakterii itp.) Obiekty zalane należy dobrze doczyścić i odkazić. Proponujemy w jakiej kolejności i z czym się do tego zabrać. Jednocześnie informujemy, że możemy wykonać tę usługę - wykonaliśmy ją już w kilku obiektach. Poniższe punkty sformułowaliśmy na podstawie obserwacji i wniosków wyciągniętych z nich.

Wiosenny przegląd placówek pod kątem BHP i P.Poż.

Okres wiosenny jest idealnym czasem, w którym należy dokonać corocznego przeglądu placówek w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jak również zabezpieczeń przeciw pożarowych. Nasze działania skupiamy przede wszystkim na przeglądzie dokumentacji, maszyn i urządzeń, zabezpieczeń p.poż., sporządzanie protokołów przeglądu bhp i zaleceń dla administratora obiektu.

Dezynfekcja i sprzątanie popowodziowe

Jeśli chcemy usunąć szkody popowodziowe z budynku należy wykonać następujące operacje: doczyszczanie mechaniczne, umycie, dezynfekcja. Polecamy preparaty kwaśne, działające w niskich temperaturach, których działania dezynfekcyjnego nie osłabia twarda woda.