Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Uszczelnianie dachów Kraków naprawa dachu

Przeciekający dach to problem, z którym walczy wielu ludzi. Przez to może dojść do wielu uszkodzeń wewnątrz naszych domów i mieszkań, takich jak zalania pomieszczeń, zagrzybienia czy też zniszczenia instalacji elektrycznych. Aby uniknąć wszelkiego rodzaju zniszczeń, należy niezwłocznie uszczelnić dach. Ważne, aby uszczelnienia były odporne na każdą porę roku i trzymały się przez wiele lat.

Jakie dachy uszczelniamy?

Uszczelniamy dachy na blokach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, wiatach śmietnikowych, garażach, tarasach, altanach ogrodowych, itp.

 

Najpopularniejsze zadaszenia:

  1. Papa – najpopularniejszy z typów zadaszeń, charakteryzuje się długą trwałością i wytrzymałością,
  2. Blacha – tanie i lekkie zadaszenie, również często wybierane przez społeczność,
  3. Membrany dachowe – typ nakładany jako zadaszenie tymczasowe, dobrze przepuszczalny, nie powoduje zawilgoceń.

 

W jaki sposób uszczelniamy dachy w Krakowie i okolicach?

Uszczelnianie dachu wykonuje się poprzez aplikację (naniesienie) gęstej masy. Jeśli szczelina jest duża, do masy dokładamy siatkę poliestrową zbrojącą. Krawędzie uszczelnienia wygładzamy, żeby woda opadowa nie dostała się pod aplikowaną masę.

 

Jaki produkt używamy do uszczelniania dachów?

Do uszczelniania dachów używamy produktu KETZ – MP – 51. Jest to uszczelniacz na suche jak i mokre powierzchnie, więc sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych. Produkt ten natychmiastowo wypełnia ubytki i jest bardzo prosty w obsłudze. Nadaje się zarówno do pokryć awaryjnych jak i systemowych. Produkt jest gotowy do użycia prosto z opakowania.