Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

O nas

Nasza firma powstała w 1998 roku. Rozpoczynaliśmy działalność od usług porządkowych, jednak szybko okazało się, że nasi klienci mają różne potrzeby, począwszy od odkażania materacy, przez oczyszczanie elewacji budynków z gniazd szerszeni, a kończąc na oczyszczaniu i odkażaniu poddaszy (tzw. „gołębników”), czy zawieszaniu siatek na balkonach przeciw gołębiom.

Na wszystkie te potrzeby staraliśmy się odpowiednio zareagować. Aby doskonalić nasze umiejętności i idealnie dopasować się do potrzeb naszych klientów, stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia, warsztaty i konferencje. Ważne są również umiejętności interpersonalne naszych pracowników. To właśnie oni tworzą zgrany zespół, który jest filarem naszej firmy.

Od 2009 roku wprowadzamy ideę partycypacji w zarządzaniu - ujawniamy koszty i przychody naszym pracownikom, zapraszamy ich do odpowiedzialności za przyszłość naszej firmy, uczymy ich jak wyliczyć rentowność każdej operacji i zadania.

Podobną informację przekazujemy naszym kontrahentom (koszt roboczogodziny, koszt materiału, marżę którą chcemy osiągnąć), co daje przejrzystość i jasność kosztów, które należy ponieść, aby uzyskać ostateczny produkt lub usługę.

Chcemy, aby nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie. Zadowolenie naszych klientów jest naszym najważniejszym priorytetem. Aby je osiągnąć, staramy się dokładnie poznać potrzeby klienta i dopasować rodzaj usługi do jego oczekiwań i możliwości finansowych, a także wybrać dogodny termin realizacji powierzonego zadania. Z naszymi klientami kontaktujemy się kilkakrotnie, w celu wykonania oględzin obiektu, doboru technologii, wykonania próby, a dopiero po uzgodnieniach podejmujemy się zleconych zadań.