Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Dezynfekcja i sprzątanie popowodziowe


Jeśli chcemy usunąć szkody popowodziowe z budynku należy wykonać następujące operacje: doczyszczanie mechaniczne, umycie, dezynfekcja. Polecamy preparaty kwaśne, działające w niskich temperaturach, których działania dezynfekcyjnego nie osłabia twarda woda.

Sprzątanie po powodziJeśli chcemy usunąć szkody popowodziowe z budynku należy wykonać następujące operacje:

  1. DOCZYSZCZENIE MECHANICZNE - Zebranie wszystkich śmieci, gruzu i innych zanieczyszczeń stałych, zapakowanie do worków foliowych i wywóz na wysypisko śmieci.Warto wziąć fakturę w celu ustalenia kosztów do odszkodowania.
  2. UMYCIE - powierzchni sufitu, ścian, posadzki. Jeśli jest to możliwe to maszyną ciśnieniową (150bar), co pozwala na dokładne oczyszczenie powierzchni.
  3. DEZYNFEKCJA (odkażenie) - Po doczyszczeniu mechanicznym i umyciu powierzchni warto odkazić powierzchnię w celu zniszczenia wszystkich drobnoustrojów i ich zarodników.

 

Polecamy preparaty kwaśne, działające w niskich temperaturach, których działania dezynfekcyjnego nie osłabia twarda woda np. preparat KICKSTART lub ALKO CID.

Wykonując w/w zabiegi warto używać sprzęt ochrony osobistej: rękawice ochronne, okulary ochronne na oczy, kombinezon ochronny.

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi sprzątania po powodzi w Krakowie i okolicach.

powrót