Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

IPM Square - najnowsza technologia monitorowania już funkcjonuje w naszej firmie


Jesteśmy pierwszą firmą w Krakowie i Małopolsce, która wykorzystuje w deratyzacji nowoczesny, elektroniczny system monitorowania pułapek - IPM Square. System IPM Square pozwala na stałą kontrolę pułapek w urządzeniach elektronicznych. 

Firma DDDczystość Krzysztof Tyszecki jako pierwsza i jedyna w Krakowie oraz Małopolsce wdrożyła elektroniczny system monitorowania pułapek deratyzacyjnych z wykorzystaniem aplikacji internetowej IPM Square. Tak nowoczesne narzędzie ułatwia wgląd w proces deratyzacji i daje możliwość monitorowania pułapek bez osobistego, codziennego sprawdzania przez techników. Dodatkowo pozwala zleceniodawcy na bieżące śledzenie w aplikacji postępów procesu deratyzacyjnego w domu, firmie, czy nawet odległym obiekcie, bez codziennego nadzoru (np. domku letnim). Jedynym wymogiem jest dostęp do internetu bądź do zasilania celem podpięcia routera GSM.

IPM  jest rozwiązaniem ekologicznym: eliminuje użycie trucizny i zagrożenia z nią związane, dodatkowo pozwala na wyłapanie gryzoni bez ich uśmiercania. Kolejnym atutem tej metody jest niezwykle szybki czas działania od pojawienia się szkodników na terenie obiektu do podjęcia interwencji DDD. Dzięki użyciu systemu IPM Square zleceniodawca zyskuje czas i bezpieczeństwo oraz oszczędza środki zużywane na mniej precyzyjne programy monitorujące.

System funkcjonuje w oparciu o elektroniczną jednostkę monitorującą ruch w pułapce żywołownej, zarejestrowany impuls za pośrednictwem sieci WIFi, z którą połączone są stacje monitorowania na bieżąco jest przekazywany do aplikacji IPM Square i wyświetlany na smartfonie w formie informacji o alercie. Każdy alert jest przypisany do konkretnej pułapki co pozwala na łatwa identyfikację miejsca zadziałania pułapki. Dodatkowo technicy i administrator w Naszej firmie również otrzymuje informację o alercie co daje możliwość podjęcia działania weryfikacyjnego na miejscu instalacji pułapki i jednoczesne usuniecie szkodnika. Dodatkowo zastosowanie tego systemu pozwala na wgląd bardziej ogólny np. w formie zbiorczej informacji o zagrożeniu szkodnikami, identyfikacji miejsc bardziej narażonych na ich występowanie a tym samym podjęcie działań kierunkowych.

System jest szczególnie polecany do przedsiębiorstw, gdzie występowanie szkodników jest istotnym elementem wpływającym na funkcjonowanie i wizerunek firmy, ale również zachęcamy prywatne osoby do skorzystania z tego typu rozwiązania, gdyż jest ono wygodne, estetyczne i nowoczesne oraz dające dużo większe możliwości niż tradycyjne metody codziennego przeglądania żywołapek. Ogranicza również koszty i czas poświęcony na monitoring miejsc zagrożonych występowaniem szkodników.

Instalacja i późniejsza obsługa jest wykonana przez techników Naszej firmy, którzy odbyli przeszkolenie przez producenta oraz mogą zrealizować podobne szkolenie dla polskich firm zainteresowanych wdrożeniem tego systemu u siebie.

System można rozbudowywać również montując jednostki monitorujące w tradycyjnych łapkach deratyzacyjnych jak również o kamery pułapki przeznaczone w tym celu.

 

 

 

powrót