Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Ozonowanie - skuteczny i bezpieczny sposób walki z drobnoustrojami


Ozonowanie jest jedną z najlepszych i skutecznych form odczyszczenia zabrudzonej klimatyzacji i wentylacji. Ozonowanie to szeroko pojęta sterylizacjia - całkowite zniszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników w celach antyseptycznych, dla konserwacji żywności, dezynfekcji itp.

Czy chcesz sprawnie, tanio a przede wszystkim szybko pozbyć się drobnoustrojów, grzybów, pleśni, skażeń wirusowych? Świadczymy usługi w zakresie ozonowania, czyli szeroko pojętej sterylizacji - całkowitego zniszczenia drobnoustrojów i ich przetrwalników w celach antyseptycznych, dla konserwacji żywności itp. oraz dezynfekcji, tj. odkażania i zniszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych i ich form przetrwalnikowych we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach wraz z urządzeniami i wyposażeniem. Ozonowanie jest jedną z najlepszych i skutecznych form odczyszczenia zabrudzonej klimatyzacji i wentylacji.

Nasze usługi wykonujemy w zakresie:

  • dezynfekcji (usuwanie bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, alergenów)
  • dezodoryzacji - usuwania przykrych zapachów (stęchlizna, nikotyna, spalenizna etc.)
  • ozonowania pomieszczeń (biura, domy, szpitale, sanatoria, przychodnie, restauracje, bary, lodziarnie, puby, szkoły, przedszkola, ośrodki sportowe, siłownie, baseny)

Gdzie sprawdza się metoda ozonawania:

1. W pomieszczeniach, gdzie dym z papierosów jest uciążliwy i nie daję się wywietrzyć i zneutralizować przez preparaty chemiczne (pokoje hotelowe,puby i restauracje).

2. Pomieszczenia biurowe i kontenery (biura budowy), gdzie nie ma dostępu świeżego powietrza.

3. Pomieszczenia zawilgocone i zapleśniałe.

Wykonaliśmy ozonowanie w biurach kierownictwa budowy na dworcu PKP

Dodatkowo, na życzenie Państwa przeprowadzamy bezpiecznie i fachowo dezynsekcję oraz deratyzację.

Ozonowanie pomieszczeń zalecamy przede wszystkim we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach, gdzie produkowana lub przetwarzana jest żywność, w wytwórniach, w których podczas produkcji pojawiają się przykre zapachy zatruwające atmosferę.

Właściwie nasze usługi zalecamy wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu własnym, zatrudnionych pracowników oraz pomieszczeniach bez względu na ich przeznaczenie pachnących świeżym, wiosennym powietrzem. Nawet mieszkania warto od czasu do czasu ozonować dla naszego i rodziny bezpieczeństwa. Ozonowanie mieszkania sprawi, że całkowicie zostaną usunięte roztocza, groźne dla zdrowia bakterie, wirusy itp.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy BHP - DDD Czystość.

powrót