Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Restauracje - szkolenie z procedur bezpieczeństwa dla lokali gastronomicznych


Wykonujemy szkolenia personelu i kierownictwa oraz przygotowujemy dokumentację w celu wdrożenia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 13 maja 2020 roku wobec zagrożenia epidemicznego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w lokalach gastronomicznych

Chcemy Państwa poinformować, że wykonujemy szkolenia personelu i kierownictwa oraz przygotowujemy dokumentację w celu wdrożenia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 13 maja 2020 roku wobec zagrożenia epidemicznego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w lokalach gastronomicznych.  

W realizowanym opracowaniu zawarte są wszystkie wymagane elementy warunkujące możliwość ponownego uruchomienia lokalu gastronomicznego włącznie z możliwością dostarczenia materiałów do dezynfekcji oraz oznakowania miejsc wskazanych w wytycznych GIS.

Nasze działania mają na celu ułatwienie ponownego uruchomienia obiektów oraz przyswojenie wymogów zawartych w opisanych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jak również pomagamy w obliczeniu optymalnego rozstawienia stolików celem przyjęcia jak największej liczby gości w Państwa lokalach.

W trakcie szkoleń omawiamy założenia z zakresu bezpieczeństwa pracowników, bezpieczeństwa klientów jak również procedury zapobiegawcze w przypadku podejrzenia wystąpienia przypadku koronawirusa zarówno wśród personelu jak i wśród gości.

Wykonujemy szkic graficzny sal dla gości zgodnie z wymogami, jak również obliczamy maksymalną ilość gości ze względu na metraż lokalu jak i na ilość stolików.

Na chwilę obecną wykonaliśmy kilka pilotażowych szkoleń z pozytywnym skutkiem w lokalach na terenie Krakowa oraz w sąsiednim województwie.

Zachęcamy do współpracy!

 

Z poważaniem

Krzysztof Tyszecki

DDD Czystość

powrót