Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Sprzątanie po pożarze

Sprzątanie po pożarze

Oprócz ogromnych strat, pożar pozostawia także bałagan. Ściany, podłoga i sufit zabrudzone są sadzą oraz proszkiem gaśniczym, zalegają zgliszcza spalonego sprzętu elektronicznego, mebli, potłuczone szkło i substancje chemiczne. Problem zgłaszają zarówno osoby prywatne jak i instytucje, na przykład laboratoria chemiczne.

Nasza firma zajmuje się doprowadzeniem takiego pomieszczenia do stanu używalności. Usługa obejmuje wyniesienie odpadów i ich segregację, odkurzenie sufitu, ścian, okien, mebli, posadzki. Umycie powierzchni zabrudzonych, odkurzenie i dokładne umycie wszystkich przedmiotów i urządzeń.

Nasi pracownicy podczas wykonywania zadania ubrani są w sprzęt ochrony osobistej; kombinezon, maskę, gogle ochronne i rękawice. Praca w takich warunkach jest bardzo ciężka, szczególnie utrudnione jest oddychanie, z powodu wszechobecnego pyłu. Wymagane są częste przerwy i zmiana masek oddechowych i nadzór dla bezpieczeństwa pracowników. Czas wykonania takiej usługi to kilka dni, w zależności od powierzchni i zniszczeń.