Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Odkomarzanie i zwalczanie kleszczy Kraków - DDDczystość


Jeśli zadbamy o to aby w naszych posesjach, ogródkach , ogrodach i parkach odstraszyć i zniszczyć komary, kleszcze itp. pasożyty to nie będziemy narażeni na ukoszenie i przykre dolegliwości. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w tych zabiegach, wykonujemy odkomarzanie i zwalczanie kleszczy w Krakowie oraz okolicach.

Odkomażanie i zwalczanie kleszczy Kraków
Obserwujemy dużą skuteczność w zwalczaniu i odstraszaniu komarów i kleszczy stosując metodę TICKOUT (w oparciu o dwa preparaty: ASPERMET i GRASSFIL).Pierwszy z nich jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu stężonej emulsji, drugi zaś zapobiega szybkiemu zmywaniu środka z powierzchni traw, liści i igieł co zapewnia przedłużone działanie preparatów na pasożyty.

GRASFIL tworzy pod wpływem światła słonecznego film polimerowy umożliwiający utrzymywanie się substancji biologicznie aktywnej na źdźbłach i końcówkach traw w dłuższym przedziale czasowym.

W/w technologię można zastosować do odstraszania i zwalczania komarów i do zwalczania kleszczy na terenach działek, ogródków przydomowych, placów zabaw terenów popowodziowych, parków itp. Wykorzystując sprzęt ręczny można bardzo dokładnie zabezpieczyć tereny zielone przed komarami i kleszczami.

Zwalczanie kleszczy i komarów Kraków

Jeśli zadbamy o to aby w naszych posesjach, ogródkach , ogrodach i parkach odstraszyć i zniszczyć komary, kleszcze itp. pasożyty to nie będziemy narażeni na ukoszenie i przykre dolegliwości.

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w tych zabiegach, wykonujemy odkomarzanie i zwalczanie kleszczy w Krakowie oraz okolicach.

powrót