Przyjmujemy nietypowe zlecenia

Zadzwoń i zapytaj

660 461 428

biuro@dddczystosc.pl

Zwalczanie kociego wirusa - panleukopenia w Klinice Weterynaryjnej


Nasza firma wykonała usługę dezynfekcji oraz gruntownego sprzątania w jednej z krakowskich klinik weterynaryjnych. Zwalczanie ptasiego wirusa w 2017r. (ok. 500 zabiegów) pozwoliło nam nabyć doświadczenie w zwalczaniu innych chorób odzwierzęcych.

Zwalczaniem chorób odzwierzęcych zajmujemy się od 15 lat. Ostatni taki zabieg miał miejsce pod koniec grudnia 2020 roku. Nasza firma wykonała usługę dezynfekcji oraz gruntownego sprzątania w jednej z krakowskich klinik weterynaryjnych. Zwalczanie ptasiego wirusa w 2017r. (ok. 500 zabiegów) pozwoliło nam nabyć doświadczenie w zwalczaniu innych chorób odzwierzęcych.

Procedura przebiega następująco. Najpierw odtłuszczamy sale operacyjne oraz gabinety lekarskie. Następnie dezynfekujemy ściany, sufit, stoły zabiegowe, blaty, szafki oraz wszystkie specjalistyczne sprzęty. Dobrze sprawdza się tu preparat myjąco-dezynfekcyjny NANOCLEAN, który radzi sobie z kurzem, tłuszczem, plamami itp.

Poza tym myjemy i dezynfekujemy klatki, w których po zabiegach przebywają zwierzęta. Używając maszyny, która wytwarza tzw. suchą mgłę, już po kilku minutach od zabiegów dezynfekcji uzyskujemy gotowe do użytkowania gabinety i sale zabiegowe. W zabiegu dezynfekcji VIRKON S daje pełne spektrum zwalczania kociego wirusa.

Zainteresowanych usługą zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalne i bezpieczne wykonanie zabiegu.

powrót